Prokurorët gjermanë kanë akuzuar mjekun i cili pacientën 92 vjeçare e kishte deklaruar të vdekur pasi ajo u zgjua në frigorifer.
Barltlett një ish-frizere në tre vitet e fundit ka arritur suksese të ndryshme, ndërsa është kurorëzuar edhe me dy tituj, raporton DailyMail.
Bebi qe shihni ne foto eshte Stanley Drauch, 14 muajsh nga Michigan.
Një mi ka shkaktuar panik dhe tollovi në xhaminë Casablanca në Maroko, duke lënë kështu 80 të lënduar, shumica prej tyre femra, raportojnë mediat marokene.
Film i shkurtër që tregon se pasuria e dhënë në rrugën e Allahut shpërblehet shumfish…
Depërtimi në trurin e mashkullit mund të jetë një nga punët më të vështira që ekzistojnë.
Pas 15 vitesh, planeti ynë pritet të përballet me atë që konsiderohet si një periudhë e vogël akullnajash. Parashikimi vjen nga një studim i shkencëtarëve të Shoqërisë Mbretërore Astronomike në Britaninë e Madhe.
Sulmi terrorist i ndërmarrë në godinën e parlamentit kanadez në Otava tronditi opinionin publik kanadez, por jo vlerat e shoqërisë.
Kjo video kaq prekëse është përhapur me shpejtësi në internet.Ajo tregon një djalë të vogël duke qarë, ndërsa i lutet babait që të mos pijë duhan dhe alkool pasi “nuk do që ai të vdesë”.
Page 5 of 7
Go to top