Lajme nga Shqipëria

Tre persona kanë goditur me mjete të forta në kokë komisionerin e Partisë Socialiste në KZAZ-në numër 57, në qytetin…
IPR Marketing dhe Ora Neës publikojnë rezultatet e Exit Poll për zgjedhjet vendore në tre qytete kryesore të Shqipërisë, në…
Eduard Lala, kryetari i degës së Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim në Shijak, ka reaguar në një mënyrë të pazakontë…
Sali Berisha ka deklaruar gjatë një konference të mbajtur ditën e sotme, se Edi Rama e ka propozuar emrin e…
Shqipëria vendos veto Maqedonisë: Jo pjesë e NATO-s pa garantuar marrëveshjen e “Ohrit”.
Gazetari i njohur i Top Channel Sokol Balla do të rikthehet nesër me shoun e tij historik “Top Story”, pas…
“Një zë fantastik, shqiptarët duhet të jenë krenarë me Elhaida Danin”.
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot gjatë ditës, derisa ka zhvilluar fushatën elektorale në qytetin e Pogradecit, dhe ka pritur…
Kryeredaktorja e gazetës Zëri, Arbana Xharra ka thënë se shqiptarëve në Maqedoni është duke ju munguar një zë, e sipas…
Kryeministri, Edi Rama gjatë prezantimit të kandidatit të koalicionit të majtë për Bashkinë Berat, Petrit Sinaj, ka sulmuar kreun e…
Page 4 of 5
Go to top