Showbiz

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka bërë një selfie por aq bukur duket ajo saqë menjëherë fotoja është bërë virale në internet
Fahriye Evcen, bashkëshortja e aktorit turk Burak Özçivit i cili te ne njihet si “Kemajli” nga seriali “Kara Sevda”, ka pranuar një ofertë nga këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez.
Çfarë ndodh kur një vajzë e bukur, me shkollë, me një punë të mirë dhe që ka gjetur njeriun e ëndrrave, lihet shtatë ditë përpara dasmës? Jo jo, nuk mbyllet në dhomën e saj për një vit duke pirë e duke qarë: i vë vetes qëllim të gjejë një dhëndër brenda shtatë ditëve.
Zaimina Vasjari i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj.
Aktori i njohur kosovar Vedat Bajrami, përveç aktrimit ai merret edhe me sport.
Stupcat në bashkëpunim me UNDP vijnë me skeçe kundër korrupsionit. UNDP kanë bashkëpunuar me ‘Stupcat’ duke e bërë të mundur që përmes humorit dhe satirës të forcojnë luftën kundër korrupsionit.
Mysafirë të parë të sezonit të ri n’Kosovw Show janë këngëtari Meda dhe kampioni i shumëfishtë i Kosovës në Bodybuilding, Kushtrim Bajraktari.
Pa dyshim që Era Istrefi është një nga këngëtaret më të suksesshme të vitit. Hiti i saj “Bonbon”, ka bërë që të gjithë njerëzit anë e mbanë rruzullit ta pëlqejnë stilin e artistes kontroverse shqiptare.
Gjatë gjashtë muajve të fundit kemi dëshmuar suksesin e papritur ndërkombëtar për Era Istrefin me “BonBon” Kënga që pasoi “Shumë pis”, hit veror shqiptar në verën e 2015-tës, me shpejtësi drite depërtoi kudo në botë, Europë, Azi, Amerikë e deri në Australinë e largët.
Aktorja e njohur, Chloe Goodman ka ekspozuar linjat perfekte derisa është parë duke shijuar në maksimum ditët e nxehta me diell teksa pushonte në Spanjë.
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2  3  4  5  6  7 
  •  Next 
  •  End 
Page 1 of 7
Go to top