Kjo seksbombë do ju lërë pa frymë (FOTO+16)

Është 27-vjeçe dhe shkallët e karrierës i ka ngjitur një e nga një.

 

Modelja amerikane Analicia Chaves që njihet për pozat e saj provokuese është një femër e pasionuar pas futbollit amerikan, basketbollit por edhe pas futbollit klasik.

Në shtratin e saj janë ndalur disa nga emrat më të njohur të futbollit botëror.

Fillimisht ajo pati një histori me sulmuesin e Realit, Karim Benzema, por tashmë ajo është hedhur në krahët e mesfushorit belg, Axel Witsel.

Go to top