Sabri Fejzullahu publikon klipin ‘Biri im’ (Video)

Sabri Fejzullahu sapo ka publikuar këngën e tij të re të titullar ‘Biri Im’.

Kënga ka një tekst shumë të ndjeshëm për lidhjen në mes babait dhe fëmijës.

E në videoklip, protagonist kryesor është pikërisht nipi i këngëtarit, Arti – djali i këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Media

Go to top