Rriten temperaturat, zhvishet Tuna (FOTO)

Vapa erdhi dhe mënyra më e mirë për ta përballuar atë për Tunën,  është të zhvishet….

 

Këngëtarja nga Maqedonia, ka hedhur një foto shumë sensuale dhe prokovuese në profilin e saj në Intagram, duke ndezur shpirtat e fansave.

ktualisht këngëtarja është duke përgatitur klipin e saj të ri, i cili pritet të jetë një bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Ende nuk është bërë publike data e publikimit të këngës, por pritet që ajo të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

 

Go to top