Bashkëshortja e “Kemalit” pranon një ofertë nga JLo

Fahriye Evcen, bashkëshortja e aktorit turk Burak Özçivit i cili te ne njihet si “Kemajli” nga seriali “Kara Sevda”, ka pranuar një ofertë nga këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez.


Bukuroshja do të jetë imazh i një kompanie kozmetike. Lopez ka zgjedhur përfaqësuese të tjera për çdo vend dhe në rastin e Turqisë emri i propozuar është ai i Evcen.

Ndryshe, Fahriye Evcen ka qenë imazh i shumë kompanive të njohura në botë.

Go to top