Showbiz

Daja Shaban” quhet skeçi i radhës i humoristëve më të pëlqyer të viteve të fundit, Stupcat.
Në shtëpi ai është në një proces të vështirë divorci me akoma gruan e tij, Carey Lowell.
Gold AG sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, i cili titullohet “Në shtëpinë tënde”, një bashkëpunim i tij me Kreshnik Avdiun.
Duket se këngëtarja më e suksesshme e viteve të fundit ka vendosur t’i thyejë të gjitha kufinjt.
Shpesh ndodh që këngëtarë në skenë të gjuhen me birra, por ajo çfarë ka ndodhur me holandez David Ahter de Molay i bendit “John Coffey” me siguri do të hyjë në historinë e muzikës, transmeton TetovaSot.
Këngëtari i njohur Gena veç stilit të veçantë në të kënduar dhe zërit, identifikohet edhe me flokët e gjatë.
Edhe më tej Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata lënë shumë dyshime në lidhje me raportin e tyre. Flori thotë se spekulimet mbi Elvanën kanë një arsye dhe arsyeja është publike.
Publiku me votat e tij zgjodhi fitues të “Big Brother Albania 8” Veselin, djalin 23-vjeçar nga Prizreni, i cili njëkohësisht është edhe fitues i çmimit të madh.
Heather Lynne ka dhuruar një set përvëlues për fansat e saj.
Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka publikuar një baladë për stinën e verës. Kënga titullohet “Zjarr në shi”
Page 6 of 7
Go to top