Showbiz

Vedat Bajrami, vazhdon të jetë njëri ndër aktorët më të pëlqyer në vendin tonë.
Të jesh Rita Ora nuk është e lehtë. Vetëm gjatë 12 muajve të fundit ajo ka fluturuar 130 mijë milje nëpër botë për të realizuar koncerte e deri te fotografitë për revistat e famshme
Reperi preshevar, Gold Ag ka lansuar një klip të ri në bashkëpunimin me këngëtarin e muzikës popullore Ismet Bexhetit, i titulluar “Armikut si perulet”.
Seks bomba kosovare, Shkëndija Mujaj e cila është e njohur për fotot provokuese dhe të zjarrta, së fundmi ka goditur përsëri me një foto seksi.
Kantautori mjaft i sukseshëm Flori Mumajesi, mbrëmë i ftuar në “Top Show Magazine” ka pranuar se e ka përzemër këngëtarën me të cilën ka bërë dhe bashkeëpunimin e fundit, Elvana Gjatën.
Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, i është përgjigjur disa prej pyetjeve më të çuditshme në emisionin “6 Ditë pa Ermalin” në kanalin T Plus.
“Tashmë më duhet më shumë kohë për t’u ngritur pas xhirimit të dyluftimeve, ndoshta marr më shumë grushte”.
Seks bomba kosovare, Shkëndija Mujaj së fundmi ka shokuer fansat e saj, kur ka thënë se dëshiron të provoj seks edhe me një zezak.
Page 7 of 7
Go to top