Showbiz

Është 27-vjeçe dhe shkallët e karrierës i ka ngjitur një e nga një.
Këngëtari Mehedin Përgjegjaj-Meda, sapo ka publikuar baladën e tij më të re me videoklip të titulluar “N’dashuri”.
Duke qenë të përkushtuar pas muzikës, ata ende nuk kanë vendosur se kujt do t’ia falin zemrën.
Këngëtarja e njohur si Gili, feston sot ditëlindjen e 50-të. Fefzije Berani, e njohur për publikun si Gili, feston sot pesëdhjetë vjetorin e lindjes.
Arian Cani në emisionin “EliteZone” me Elita Rudin, ka bërë të ditur edhe arsyen se pse i puth femrat në emeisionin e tij.
Sipas këngëtarit Meda,  tash në këtë kohë nuk është mbet askush pa e dridhë. Ai tha të gjitha po e dridhin.
Në emisionin “Your Face Sounds Familiar”, kengëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive,
‘Porsche’ nuk është fajtori për aksidentin që i shkaktoi vdekjen aktorit Paul Walker. Paul Walker, aktori i serisë së njohur të filmave ‘Fast & Furious’ ka ndërruar jetë në aksidentin fatal që ka pësuar me makinën e tij ‘Porsche’ më 30 nëntor të vitit 2013.
Në skenar Gylseren dhe Xhihani dashurojnë njëri-tjetrin më shumë se këdo, por sapo kamerat fiken, aktorja Nyrgyl Jeshilçaj dhe Erkan Petekaja janë në luftë të hapur.
Kastro Zizo ka filluar me show televiziv me emrin “Kaç Zizo”. Në episodin e fundit mysafirë të këngëtarit, i cili do të shfaqet të shtunën mbrëma, janë të ftuar dy seksi këngëtare shqiptare.
Page 2 of 7
Go to top