Showbiz

Rita Ora ka folur për veshjen që ka shkaktuar shumë komente, të cilën ajo ka veshur në koncertin e saj në Los Angeles.
Modelja boshnjake e cila së fundmi realizoi edhe një klip, teksa pjesëmarrësit në panik ishin duke u përgatitur për të hyrë në shtëpinë “Çiftet”, Maca Diskrecija e filloi shfaqjen saj pas skenës.
Nertila Kapaj është një modele e njohur shqiptare. Bukuroshja ishte gjithashtu mysafire në dasmën e këngëtarit Sinan Hoxhës.
Këngëtarja e shumëpërfolur për linjat e saja trupore shumë seksi, Mihrije Braha, e cila është afër të 50’tave çdo herë e më shumë po na befason.
J​anë të shumta lajmet për modelen nga Argjentina, Claudia Ciardone.
Njihuni me vajzën seksi të ish-kryeparlamentari kosovar Jakup Krasniqi, Gresa Krasniqi.
Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka realizuar një klip të ri që e ka titulluar “Bon Bon”.
Gjatë zhvillimit të koncertit në Birmingham, pjesë e “World Tour”, këngëtarja Rihana ka goditur me mikrofonin e saj një fanse shumë këmbëngulëse, që e ka kapur për dore dhe nuk e ka lejuar të vazhdojë ecjen e saj në hapësirën mes skenës dhe publikut.
Aktori i njohur amerikan,Johnny Depp bleu një ishull të pabanuar grek, njoftoi Greek Travel Pages (GTP).
Ikjet masive të mijëra kosovarëve drejt Evropës që si shkas kishin varfërinë padyshim se është ngjarje që nuk kalon lehtë.
Page 4 of 7
Go to top