Showbiz

Këngëtari Sinan Hoxha si duket nuk arriti të bëhej hit me këngën “Bomba” me një stil indian.
Bukuroshja shqiptare e cila ka filluar ti ‘pushtoj’ rrjetet sociale me fotot e saj bombastike është duke bër një konkurrencë të madhe me vajzat tjera, duke i lënë të gjitha nën hije.
Këngëtari i njohur kosovarë, Labinot Tahiri – Labi para pak çastesh ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar “Gurbetqari”.
Figura e njërit nga përfaqësuesit kryesor të Rilindjes Shqiptare, Naim Frashëri është vendosur në pullat postare të Iranit.
Stina e verës i detyron të gjithë të zhvishen. Këngëtarja Soni Malaj ka postuar foto të ndryshme në llogarinë Instagram, por ato që bien në sy janë fotot me bikini.
Adelina Berisha së fundi lansoi këngën dhe videoklipin e saj më të ri të titulluar “Jo mo”, por ende nuk zbulon se kujt ia tha këto fjalë.
Amerika shënon sot ditën e Pavarësisë. Shumë amerikane kanë zgjedhur një mënyrë provokuese për të uruar këtë ditë të shënuar.
Kida në bashkëpunim me Mozzikin sjellin klipin e tyre më të ri ‘Premtimet’.
Arrestohen nga policia e kryeqytetit, rreth orëve të para të mëngjesit dy këngëtarët e famshëm Altuna Sejdiu dhe Cozman.
Këngëtari nga Shkupi Adrian Gaxha ka sjellë vetëm pak ditë më parë produksionin më të ri muzikor nën titullin “Kalle”.
Page 5 of 7
Go to top