Mustafi, jashtëzakonisht i lumtur për fitoren e Arsenalit

Mbrojtësi shqiptar nga Gostivari, Shkodran Mustafi përmes një postimi në Facebook ka thënë se është shumë i lumtur me debutimin e tij në fanellën e Arsenalit dhe me fitoren me rezultat 2 me 1 kundër Southamptonit.

“Jashtëzakonisht i lumtur për fitoren në minutën e fundit dhe debutimin tim. Ndjenjë e shkëlqyeshme të luaj në Premier Ligë përpara të gjithë Topçinjve”, ka shkruar Mustafi.

Go to top