Opinione

Shiqo të gjitha
13/06/2018 Off

Demiri për `Different`: Pas Samitit në Bruksel, Maqedonia anëtarësohet në NATO

Analisti politik Alajdin Demiri në intervistën për emisionin ‘Different’ që...

11/06/2018 Off

I dashur kryeministër, ti nuk e di pse je musliman

Nexhat IBRAHIMI Keto dite eshte...

Shëndeti

Shiqo të gjitha
13/06/2018 Off

Kajsia, fruti i verës që pastron gjakun dhe mëlçinë

Përveç përdorimit në kuzhinë për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme,...

11/06/2018 Off

A duhet të konsumoni banane me stomak bosh? Mësoni sa më parë të vërtetën

Nga të gjitha vaktet që konsumojmë në ditë, mëngjesi është...

29/05/2018 Off

Probleme me ereksionin? Ja ushqimet që funksionojnë si viagra natyrale

E dimë që pilulat, pompat dhe ndërhyrjet kirurgjikale funksionojnë për...

02/06/2018 Off

Drekë familjare për gjysmë ore: Receta më e shijshme për gjoks të pjekur pule!

Një recetë e shpejtë dhe e lehtë për t’u përgatitur, me shije mbresëlënëse. Përbërësit për 4 persona: ▪ 450 g gjoks pule (pa eshtra), ▪ 100 g miell, ▪ 2 limonë, ▪ 2 lugë të vogla vaj ulliri ekstra virgjin,...

02/06/2018 Off

Patate me pana në furrë

Pjata më oreksndjellëse që mund të keni provuar ndonjëherë. E thjeshtë dhe e shpejtë për tu përgatitur. Lexoni përbërësit.. Përbërësit:...

02/06/2018 Off

Si ta pastroni peshkun për tre minuta: Kështu pastrohet peshku dhe priten filetat e peshkut (Video)

Përgatitja e peshkut shpesh është e komplikuar për shumë amvise për shkak të vështirësive në pastrimin e peshkut, mirëpo ne...