‘Do e dashuroje një të varfër?’, Këngëtarja seksi suprizon me përgjigjen

Life style

Xhesika Ndoj është një ndër këngëtaret më të komentuara për momentin.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në ‘Instagram’.

Por një pyetje ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve: ‘Do e dashuroje një të varfër nëse ai ta shpreh dashurinë më bukur sesa ai që është i pasur?’.

‘Më bëre të qesh po nuk them që do dashurohesha sepse ajo vjen pa e menduar. Tani dhe një person të varfër nuk bëj dot me të sepse dashuria vjen nga stomaku’, është përgjigjur këngëtarja.