Dua Lipa shkëlqen në ceremoninë hapëse të finales së “Champions League” -video

Sport

Këngëtarja me orgjinë shqiptare, Dua Lipa, ka shkëlqyer në ceremoninë hapse të finales së madhe të “Uefa Champions League” mes Realit të Madridit dhe Liverpulit.

Dua Lipa ka ndezur në maksimumin atmosferën në stadiumin e Kievit duke përformuar disa nga këngët e saj më hit si “New Rules” etj.

Këngëtarja shqiptare është pritur me entuziasëm të madh nga ana e publikut duke shijuar këngët e Dua Lipës.

Një hapje spektakolare e kësaj finaleje të madhe e bërë nga Dua Lipa që ishte e veçantë dhe për të gjithë shqiptarët.

Më poshtë performanca e plotë e Dua Lipës në ceremoninë hapëse të finales së “Champions League”.