Moderatorja flet një herë e mirë

Showbiz

Ka disa javë që përflitet se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj janë nda rë.
Në disa portale thuhej se çifti nuk janë më bashkë, por ky lajm nuk është i vërtetë.

Madje lidhja e tyre po ecën shumë mirë.

Në emisionin Prive madje ata kanë treguar planet e së ardhmes.