Nuk mjaftonte dielli, Kejvina Kthella ka vendosur t’ju djegë

Showbiz

Velina e “Xing me Ermalin” ka provokuar ndjekësit me postimin e saj më të fundit.

Këtë herë ajo ka zgjedhur një fustan të zi dhe të shkurtër dhe me një super dekolte.

Kejvina kujdeset që në çdo dalje të saj në ekran të jetë sa më provokuese. Nuk dihet, nëse pas përfundimit të sezonit të ‘Xing’ ajo do të jetë sërish pjesë e stafit.

Ajo ka ndarë një video para disa ditësh ku pohon se do të largohet.