Shkëndija e Kukësi mësojnë kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Sport

Kukësi dhe Shkëndija e Tetovës sot kanë mësuar kundërshtarët e tyre të rrethit të dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Kukësi do të ndeshët në “Loro Boriçi” me skuadrën e Azerbajxhanit, Qarabag, me të cilën aktivizohet edhe futbollisti shqiptar Ansi Agolli.

Kurse Shkëndija e Tetovës do të ndeshet me skuadrën moldave, Sherif Tiraspol.