VV e prerë: Albin Kurti kryeministër

Kosova dhe Shqipëria

Lëvizja VETËVENDOSJE! me vite është angazhuar që të jetë alternativa e vërtetë për vendin.Kështu shkruan ish-deputetja e VV-së Arbërie Nagavci me anë të një statusi në rrjetin social Facebook.Ne do ti fitojmë këto zgjedhje sepse qytetarët e duan ndryshimin e vërtetë.

E për ndryshimin dhe ç’kapjen e shtetit nga Klani Pronto nuk mund të udhëheq LDK thekson ish-deputetja Arbërie Nagvci.Më poshtë keni shkrimin e plotë të saj: