Enca uron ndryshe Krishtlindjet, vjen provokuese në këtë video!

Showbiz

Në mesin e shumë artistëve që kanë uruar Krishlindjet, nuk ka dyshim se është edhe Enca.
Ajo ka uruar me foto dhe video të ndryshme por në këtë videon e fundit vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

“Gezuar Krishtlindjet te gjithe miqve, familjes, bashkepuntoreve dhe gjithe atyre qe me ndjekin dhe suportojne Ju dua shuuume – Enca”, janë fjalët e saj.

Edhe në këtë paraqitje, Haxhia shfaqet mjaft provokuese ku në fokus ka gjoksin bombastik.

Enca ka sjell një sërë projektesh të cilat u mirëpritën nga fansat e saj të shumtë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BrzyiaAgWbB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again