Kjo këngë e Medes ka thyer rekorde, a e dinë çdo shqiptar ?

Showbiz

Meda është një nga këngëtaret më të pelqyer nga shqiptarët e sidomos nga shqiptarët e Kosovës dhe Maqedonisë.

Këngët e tij në momentin që publikohen marrin shumë shikime në YouTube e po ashtu edhe albumet e tij shitën më të madhe, shkruan AlbanienShow

Po një nga këngët e cila është më e dëgjuar e këtij këngëtari është kënga “Happy” një këngë e realizuar nga “Emra Com” me teskt të Ghulo, ka marrë deri me tani mbi 23 milionë klikime në YouTube.

Dëgjojeni edhe ju./AlbanienShow