Rama takon Presidentin Amerikan, Donald Trump

Kosova dhe Shqipëria

Kryeministri Edi Rama takon në New York, Presidentin amerikan Donald Trump. Rama ka postuar foton në rrjetet sociale, duke e konsideruar si foto e ditës.