SABRI FEJZULLAHU PUBLIKON KËNGËN E RE “DJALI NGA PRISHTINA” (VIDEO)

Showbiz

Artisti i mirënjohur, Sabri Fejzullahu është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Pas një kohe të gjatë, Sabriu ka sjell këngën e re që mban titullin “Djali nga Prishtina”.

Projekti i ri është vizuelizuar edhe me videokpip që u realizua nga Max Production.

Për tekstin e këngës u kujdes Ilir Berani, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin, Edlir Begolli.

Kënga bashkë me klip tashmë gjendjet në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e shumë të këngëtarit të njohur.

Ndegjo kengen